Нормативно-правові документи щодо прийому дітей до 1-го класу

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Зарахування дітей до 1-го класу ліцею відбувається за територією обслуговування. За наявності вільних місць, зарахування відбувається з інших районів міста Харкова.

Документи, необхідні для зарахування:

1. Заява від батьків.

2. Свідоцтво про народження.

3. Медична картка встановленого зразка.

Інформація щодо набору в 1-й клас

Усього місць у 1-х класах - 60

Зараховано станом на 01.06.2018 - 57 учнів

Вільних місць - 3

До уваги батьків

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

1. Упродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця ( п. 1.6. р. ІІ).

2. Після 15 червня й до 31 серпня на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування (п. 1.6. р. ІІ):

- діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;

- діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі;

- діти працівників закладу освіти (п. 1.3. р. ІІ).

3. З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування (п.1.6. р. ІІ)

Коментарi