Загальноліцейська лінійка

16.10.2015 у Харківському педагогічному ліцеї № 4 проведено лінійку "Підбиття підсумків змагань "Кращий клас ліцею", "Кращий учень ліцею та "Естетичний розвиток" за вересень 2015 року. Крім того, на лінійці було нагороджено переможців змагань, проведених у ході Дня здоров'я. Серед учнів 1-2 класів I місце посіли учні 2-А класу, на II місці опинилися учні 2-Б класу, III місце поділили між собою учні 1-А та 1-Б класів. Серед учнів 3-4 класів місця розподілили наступним чином: I місце здобули учні 4-А класу, II місце посіли учні 3-Б та 4-Б класів, на III місці залишилися учні 3-А класу. Учні 5-8 класів поділили місця наступним чином: I місце здобули учні 8-А класу, заслужене II місце розподіли між собою учні 6-А та 7-А класів, III місце посіли учні 5-А класу. Змагалися між собою учні 9-11 класів, а місця розподілили між собою ннаступним чином: 11-А клас здобуває I місце, II місце посіли 9-А клас, а III місце заслуговано займають учні 10-А класу.

Також подяки отримали учні-дублери Дня самоврядування.

Вітаємо переможців!