Протягом місяця з батьками середньої та старшої школи проводились заняття «Як допомогти дитині впоратися зі стресом. Стрес у підлітка: пам’ятка батькам». Підлітковий період — один з найважчих і найстресовіших періодів як для дитини, так і батьків. Тож надзвичайна ситуація та подолання її наслідків може стати додатковим викликом і тягарем для підлітка та його родини. Практичний психолог ліцею на заняттях “Школа батьків” ділилася порадами, які допоможуть батькам пережити стресові ситуації разом з бунтівниками.