Протягом місяця з батьками учнів початкової школи проводились заняття «Як допомогти дитині впоратися зі стресом». Саме підтримка, яку надають дитині протягом і після неприємних або травматичних подій батьки, родичі та дорослі друзі сім’ї, є вирішальним чинником у подоланні негативних наслідків травматичного стресу в дітей. Прислухаючись до того, що відбувається з дитиною, батьки можуть знайти шляхи допомогти їй впоратися зі своїми почуттями, тому батькам надавались рекомендації як піклуватися про себе та допомогти дитині під час стресу.