Міжнародний день волонтера

05 грудня 2023 року в Україні відзначають Міжнародний день волонтера. Сьогодні українські волонтери – це важлива частина нашого суспільства, яка наближає нашу спільну перемогу, допомагаючи тим, хто цього дійсно потребує. До волонтерського руху приєднуються учителі, викладачі, діти, всі небайдужі люди з добрим серцем.

Учнівська та батьківська волонтерська спільнота Харківського ліцею № 4 продовжує постійно діючу акцію закладу освіти «Скринька добра»: до Дня Збройних Сил України та Різдвяних свят зібрали подарунки нашим воїнам. Цього разу до традиційних вітань додалися ляльки-мотанки та новорічні сувеніри. Сподіваємось, що всім учасникам акції вдалося створити для наших захисників святковий настрій.

Висловлюємо слова щирої вдячності волонтерам – усім, хто знайшов у собі силу, час, можливість здійснювати добрі справи!