Осінні канікули 9-А класу

Осінні канікули – це, звісно ж, улюблена пора всіх школярів, бо можна не тільки вволю відіспатися, відпочити, начитатися улюблених книжок, а й подорожувати, вивчаючи незнайомі куточки рідного міста. Наш 9-А клас не став винятком. 26 жовтня учні 9-А класу разом із класним керівником Ковальчук Л.В. вперше побували на екскурсії в Морському музеї.

Екскурсія дійсно була цікавою й пізнавальною, бо учні мали можливість побачити, як будували і спускали на воду кораблі, зазирнули всередину корабля ХУІІ ст., довідалися, як встановлювали і працювали зі зброєю на старовинному вітрильнику. Увагу школярів привернули прилади навігації, факсимільні карти, гравюри, документи. Цікаво те, що учням дозволено було смикнути корабельну ринду, сфотографуватися біля експоната, що найбільше сподобався. Популярною була розповідь екскурсовода про таємниці, які зберігають моря. Дев`ятикласники ліцею залишились задоволеними екскурсією про історію мореплавання в моделях, відкрили для себе ще один незабутній куточок міста, який став рідним – Морський музей.