/Files/images/novini_2023/1155211.png Графік годин спілкування

Вправи для дітей та підлітків, які перебувають у стресовій ситуації, для зняття психоемоційного напруження

Ознайомлення педагогів з технологіями надання першої психологічно допомоги учасникам освітнього процесу та запровадження «Психологічної хвилинки» під час уроків

Міністерством освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за участю провідних міжнародних експертів з психології створено курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу в період воєнного та повоєнного часу», який затверджено Вченою радою ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (протокол № 5 від 29.06.2022). Курс нараховує 1 кредит ЄКТС – 30 год.
МОН рекомендує учителям під час уроку впроваджувати психологічні хвилинки.
Регулярне впровадження психологічних хвилинок у зручний час та
слушній нагоді допоможе здобувачу освіти стати більш спокійним,
врівноваженим, а також дасть змогу краще зрозуміти свої почуття. Учитель має сам визначити, коли і у який час провести психологічну хвилинку

/Files/images/psiholog/w256h2561383944523winterskatingnotext.png Грудень

/Files/images/psiholog/010056_1383688856.png Листопад

• З учнями старших класів проводилась гра “Вибір”.

Діти навчалися приймати рішення та формувати власну позицію, розвивали навички соціальної взаємодії, лідерські якості та емоційний інтелект.

Сьогодні головною метою школи є формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадською позицією, готової до конкурентного вибору свого місця в житті. Пріоритетним у вихованні є всебічний та гармонійний розвиток дитини, яка здатна до саморозвитку, самовиховання і самореалізації, у своїй діяльності керується загальнолюдськими цінностями і глибоко розуміє традиції свого народу. Тому у ліцеї проводяться Години психолога — години спілкування.

/Files/images/psiholog/images.jpg Жовтень

/Files/images/psiholog/Autumn-PNG-Clipart-Background.png Вересень