Проект «Шкільний офіцер поліції»

/Files/images/na_sayt_2021/Плакат Школа та Поліція.jpg

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини.

Програма просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція» спрямована на формування в учнів правослухняної поведінки, запобігання конфліктів і правопорушень. Мета програми – проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді ; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено Ченського Дмитра Геннадійовича,поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старший сержант поліції та інспектор відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, капітан поліції Буренко Ольга Василівна.

/Files/images/na_sayt_2021/Ченський Дмитро Геннадійович.jpg /Files/images/na_sayt_2022/IMG-c6a9d4072dd4ac7a414cc1c6fa0c18a0-V.jpg
Ченський Дмитро Геннадійович Буренко Ольга Василівна

Відділ зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції: patrolvzgkh@gmail.com та телефон 102