У районі розпочалися тренінгові заняття із педагогами, які розпочнуть у 2018/2019 н.р. роботу в умовах Нової української школи

21 лютого 2018 року у Київському районі розпочалися тренінгові заняття із педагогами, які розпочнуть у 2018/2019 навчальному році роботу в умовах Нової української школи, та з заступниками директорів з початкового навчання. По закінченню занять учителі та заступники директорів з початкового навчання отримають сертифікати КВНЗ «ХАНО», які дають право на викладання у 1-х класах закладів загальної середньої освіти з початку нового навчального року. У цих заняттях беруть участь заступник директора з навчально-виховної роботи Вердіна С.В. та класні керівники майбутніх першокласників - Семенченко Г.Ю. та Дмитришена-Гончар А.С.