Наші вчителі проходять спецкурси в рамках НУШ

/Files/images/nush_2019/IMG-c991d4d5854398d257e71d2ed12d2ce4-V.jpg /Files/images/nush_2019/IMG-a92b29187216050b8facec8aa141ec34-V.jpg

Всі учителі початкових класів працюють над самовдосконаленнням педагогічної майстерності.

Єфіменко Н.В., Юсіфова Н.Б., Бережна Н.М., Слюсаренко О.А. пройшли курси підвищення кваліфікації, Інститут післядипломної освіти і менеджменту ХНПУ імені Г.С. Сковороди за спеціальністю «Початкова освіта» .

Коваленко Людмила Володимирівна зацікавлено ставиться до підвищення професійного рівня, про що свідчать сертифікати: пройшла підвищення кваліфікації:

КВНЗ «ХАНО»«Критично мислити- ефективно діяти»

«Про дистанційний та змішаний формати навчання», 50 год

«Цифрові навички для вчителів», 6 год. Високий рівень0«Онлайн-сервіси для вчителів»

«Ефективні рішення Google for education для хмарної взаємодії»

«Коучингові вправи у початковій школі», 2 год

«Ранкові зустрічі як засіб розвитку соціальних навичок та створення позитивного настрою», 2 год

«Кейс-технологія як форма інтерактивного навчання молодших школярів в умовах НУШ»2 год

«Технології дистанційного навчання в початковій школі: рекомендації для профі і не тільки»,

«ІКТ», «НУШ»2 год

«ІКТ. Робота школи»

«Використання онлайн-тестів для організації дистанційного навчання в умовах карантину», 2 год

«Організація навчання та дозвілля під час карантину: корисні матеріали на допомогу педагогу», 2 год

«Життя у стилі еко. Хто/чи навчають цьому у сучасній школі?», 2 год

«Організація дистанційного навчання у початковій школі. Види робіт та онлайн-сервіси».

Пронюшкіна Марія Сергіївна успішно завершила курси та отримала сертифікати:

“Академічна доброчесність. Протидія булінгу” 10 год.

“Критичне мислення для освітян” 30 год.

“Основи волонтерства в інклюзивному освітньому середовищі” 30 год.

“Вимоги до обовязкових результатів кліматичної та екологічної освіти для учнів початкових класів” 6 год.

“Формувальне оцінювання навчальних досягнень молодших школярів”

“Школа практичної медіаграмотності для педагогів”16 год.

Юсіфова Наталія Байрамівна :

“Академічна доброчесність. Протидія булінгу” 10 год.

“Онлайн-курс для вчителів початкової школи” 60 год.

“Засоби формування в молодших школярів читацької компетентності для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти” 15 год.

“Безпечна і дружня до дитини школа” 18 год.

«Вимоги до обов’язкових результатів кліматичної та екологічної освіти для учнів початкових класів» 6 год

Єфіменко Наталія Володимирівна також пройшла навчання:

«Засоби формування в молодших школярів читацької компетентності для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти» 15год.

«Безпечна і дружня до дитини школа» 18год.

«Академічна доброчесність.Протидія булінгу» 10 год.

«Використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання» 15 год.

Онлайн- тренінг «Школа практичної медіаграмотності для педагогів»16 год

«Управління якістю освіти в школі »30 год.

Бережна Наталія Миколаївна:

«Особливості організації освітнього процесу в початковій школі відповідно до Концепції «Нова українська школа»» 15 год.

«Моделі життєтворчості у сучасних соціокультурних контекстах» 15 год.

«Про дистанційний та змішаний формати навчання » 50 год.

«Академічна доброчесність. Протидія булінгу»10 год.[НЄ1]

Антюхова Вікторія Анатоліївна:

«Формувальне оцінювання навчальних досягнень молодших школярів»

«Академічна доброчесність. Протидія булінгу» 10год.

Семенченко Галина Юріївна:

“Школа для всіх” 30 год.

“Академічна доброчесність.Протидія булінгу” 10 год.

“НУШ як книга сучасного шкільного життя:пишемо розділи 1-5 разом” 3 год.

“Школа практичної медіаграмотності для педагогів”16 год

“Використання цифрових технологій та технологій дистанційного навчання”

“Природознавство” 10 год.

“Бери і роби” 20 год.

“Оцінювання без знецінення” 30 год

Більшість учителів початкових класів у 2022 році успішно закінчили курс підготовки інструкторів «Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами». Усі вчителі успішно завершили онлайн-курс «Цифровізація навчальних процесів школи за допомогою освітньої системи HUMAN».