НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА (НУШ)

Нова українська школа (НУШ)– це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

З 1 вересня 2018 року ліцей відкрив двері для першачків, з яких розпочалося впровадження нової освітньої реформи. У 2018/2019 навчальному році наш ліцей радо прийняв на навчання два перших класи.

Для учнів 1-х класів за бюджетні кошти було придбано:

• LEGO (60 шт.);
  • 2 ноутбуки;
  • 2 комп'ютерні принтери;
  • 2 ламінатори;
  • 20 пачок паперу А4;
  • 2 плівки А4 та А5 для ламінування.

/Files/images/nagorodi/maxresdefault.jpg

/Files/images/na_sayt_2017/Formula_Novoji_Ukr_shkoly_Pedrada.jpg

Сайт "Нова українська школа"

Коментарi