Повернутися до звичайного режиму

Харківський педагогічний ліцей №4 відзначив своє 50-річчя, телеканал "Р1", 16.10.2009

На зустріч приїхали випускники всіх років з різних куточків світу - США, Ізраїля, Австралії. Серед колишніх однокласників чимало відомих людей. Віктор Бурмака - викладач та батько співачки Марії Бурмаки з теплотою згадує шкільні роки. Доречі, донька Марічка також навчалася у цій школі.

Віктор Бурмака, викладач, батько співачки Марії Бурмаки:

Уже мені скоро 62 роки, а я згадую як малим бігав по цім коридорам и цьому дворі, вчителів прекрасних.

Але всі з нетерпінням очікували на приїзд "випускника №1" 1970 року - мера Києва Леоніда Черновецького. Вчителька Лариса Єфименко досі пам'ятає завжди усміхнего хлопчика. Про себе говорить - я класний керівник:

-Моего ученика Лени.

Розповідає - Черновецький у школі був лідером.

Лариса Єфименко, класний керівник Леоніда Черновецького:

Ни на кого не похожий, неординарный, сильный физически - я преподавала физкультуру - он уроки физкультуры любил и никогда не пропускал. Улыбался постоянно, у него улыбка магическая с детства - необыкновенная.

Застати Київського міського голову у школі журналістам не вдалося. Побачити невловимого Черновецького змогли лише ввечері на урочистостях.

Леонід Черновецький, Київський міський голова:

Сейчас я окунулся в атмосферу родной школы. Я только что в ней побывал, я снова ученик своей любимой школы, очень трогательно.

Школяром Черновецький був хуліганом - у чому сам і зізнався. Якось під час суботника підбив всіх однокласників залишити прибирання, бо це неучнівська справа.

Леонід Черновецький, Київський міський голова:

Все три класса поднялись и ушли в сторону электрички, где нас поймала группа учителей с классным руководителем - скандал был всемирный и конечно меня должны были выгнать из школы, но моя классная руководитель - Лариса Михайловна не подала рапорт на то, чтобы меня выгнали из школы.

З улюбленою вчителькою Черновецький досі подтримує відносини - телефонує та допомагає їй. Мер Києва також пообіцяв допомогти і рідній школі, з якою його пов'язує стільки спогадів.

Леонід Черновецький, Київський міський голова:

Мы с Ириной Ивановной отрабатываем проект помощи школе. Правда она мне сказала - неудобно, есть Михаил Маркович, он нам уже помогает. Но он говорит - можно, теперь и я школе буду помогать.

Після офіційних урочистостей всі колішні учні школи відправилися відзначати ювілей у більш неформальній обстановці.

Р1