Є таке слово - Учитель, яке вимовляється з придихом і пишеться з великої літери.
У всякому разі тими, хто мав щастя навчатися в Харківській школі №4.

Важко уявити, скільки сил, праці, душі, терпіння Вчителі вкладали в кожного з нас - своїх учнів, аби ми виросли з маленьких дівчаток і хлопчиків в успішних, щасливих людей.

День за днем, з року в рік Учителя нашої школи та ліцею віддавали себе нам: цілком, без залишку. Як письменник живе в своїх творах, як художник – у картинах, так і наші Вчителі живуть у наших думках, вчинках і справах.

Дорогі наші Вчителі!
Ваша праця несе радість і надію в дитяче серце, знання і досвід – в їх голови, доброту й упевненість – в душі дітей.

Ми пишаємось тим, що наша 4 школа та педагогічний ліцей завжди були й залишаються одним з найкращих закладів освіти Харківщини. І все це винятково завдяки вам!

Низький уклін за ваше невтомне служіння обраній справі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за турботу про всіх своїх численних учнів, скільки б років сьогодні їм не було, за віру в наші здібності, за те, що саме ви дали всім нам можливість ці здібності реалізувати!

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров'я, і нехай до вас повернеться хоча б маленька частинка того добра, яке ви подарували всім нам та кожному з нас окремо!

Випускники школи та ліцею

Наші вчителі