Наші медалісти

2017/2018 навчальний рік

Медалістів у закладі не було

2016/2017 навчальний рік

Цигічко Карина Дмитрівна - золота медаль

2015/2016 навчальний рік

Медалістів у закладі не було

2014/2015 навчальний рік

Медалістів у закладі не було

2013/2014 навчальний рік

Могрицька Вікторія - золота медаль

2012/2013 навчальний рік

Ріяка Вікторія Юріївна - золота медаль

2009/2010 навчальний рік

Кудрявцева Вікторія Сергіївна - золота медаль
Синявіна Оксана Михайлівна - золота медаль

2008/2009 навчальний рік

Перетяченко Мар'яна Олександрівна - срібна медаль

2006/2007 навчальний рік

Воскобойнік Юлія Сергіївна – срібна медаль
Камшилова Наталія Костянтинівна – срібна медаль

2005/2006 навчальний рік

Байда Кароліна Євгеніївна – золота медаль
Дудченко Анна Валеріївна – золота медаль
Подміногіна Катерина Валеріївна – золота медаль

2004/2005 навчальний рік

Кудріна Ганна Андріївна – золота медаль
Дейненко Валерія Володимирівна – срібна медаль
Чехова Катерина Олександрівна – срібна медаль

2003/2004 навчальний рік

Алісова Олена Анатоліївна - золота медаль
Долгоносова Олена Олексіївна – срібна медаль
Кальницька Юлія Вікторівна – золота медаль
Толюпа Юлія Вікторівна – срібна медаль

2002/2003 навчальний рік

Гнесь Іван Олександрович- золота медаль
Калюжна Алла Миколаївна– срібна медаль
Король Лілія Миколаївна– срібна медаль
Ткаченко Андрій Володимирович– срібна медаль
Петренко Сергій Олександрович– срібна медаль
Шинкар Ганна Володимирівна– срібна медаль

2001/2002 навчальний рік

Звягінцева Наталія Леонідівна- золота медаль
Омельченко Оксана Ігорівна- золота медаль
Литвинова Марина Олександрівна- золота медаль

2000/2001 навчальний рік

Афанас’ева Тетяна Анатоліївна- золота медаль
Воронов Олександр Вадимович- золота медаль
Подміногіна Анастасія Валеріївна- золота медаль
Славік Тетяна Адальбертівна- золота медаль
Шаповалова Ірина Олександрівна– срібна медаль
Ярош Оксана Володимирівна– срібна медаль

1999/2000 навчальний рік

Давидкіна Олена Олегівна- золота медаль
Кізілова Марина Юріївна- золота медаль
Калюжна Вікторія Миколаївна– срібна медаль
Петренко Андрій Олександрович– срібна медаль
Прохорова Юлія Володимирівна– срібна медаль
Рибаков Дмитро Андрійович– срібна медаль
Сухоруков Олег Вадимович- золота медаль
Штанько Наталія Миколаївна- золота медаль

1998/1999 навчальний рік

Дзеніс Олексій Олександрович- золота медаль
Кудінова Наталя Дмитрівна– срібна медаль

1997/1998 навчальний рік

Гільда Олександр Вікторович- золота медаль
Воронов Віталій Вадимович- золота медаль
Черніков Олександр Івановаич– срібна медаль
Галака Марина Сергіївна- золота медаль
Руда Ганна Сергіївна- золота медаль
Сітаро Олеся В’ячеславівна– срібна медаль
Смоленська Ганна Сергіївна– срібна медаль

1996/1997 навчальний рік

Гнесь Ольга Олександрівна- золота медаль
Татаркіна Юлія Ігорівна- золота медаль
Соловйова Інна Олександрівна– срібна медаль

1995/1996 навчальний рік

Виглазов Олексій Миколайович – срібна медаль
Мілько Марина Валеріївна – срібна медаль

1993/1994 учебный год

Алферева Татьяна Валентиновна– золотая медаль
Бондаренко Ольга Владимировна– золотая медаль
Титарь Елена Владимировна– золотая медаль
Ростяпин Андрей Викторович– золотая медаль
Сибилева Святослава Михайловна– золотая медаль

1992/1993 учебный год

Борисова Виктория Викторовна– золотая медаль
Пономарева Анастасия Анатольевна– золотая медаль
Пономаренко Татьяна Александровна– золотая медаль
Симонова Анастасия Геннадиевна– золотая медаль
Чичерина Екатерина Геннадиевна– золотая медаль
Завгородняя Ольга Юрьевна– серебряная медаль

1991/1992 учебный год

Ошенко Наталья Анатольевна– серебряная медаль
Тимченко Юлия Александровна– серебряная медаль
Червякова Светлана Леонидовна– серебряная медаль
Вермель Татьяна Викторовна– серебряная медаль
Симбирская Анна Николаевна– серебряная медаль
Скляр Евгений Александрович– серебряная медаль

1990/1991 учебный год

Прохорова Виктория Владимировна– золотая медаль
Блудов Юрий Валерьевич– серебряная медаль
Пименов Алексей Александрович– серебряная медаль
Шишкин Алексей Владимирович– серебряная медаль
Борлотина Светлана Михайловна– серебряная медаль
Дзенис Виктория Александровна– серебряная медаль
Качанова Елена Филипповна– серебряная медаль
Маслов Игорь Викторович– серебряная медаль
Черевко Марина Александровна– серебряная медаль
Ямная Ирина Анатольевна– серебряная медаль

1989/1990 учебный год

Бортенева Татьяна Алексеевна– серебряная медаль
Калюжный Александр Сергеевич– серебряная медаль
Лазарева Марина Леонидовна– серебряная медаль
Приходько Илона Ивановна– серебряная медаль
Сухер Ирина Александровна– серебряная медаль
Балацкая Марина Валерьевна– серебряная медаль
Ефимкова Юлия Александровна– серебряная медаль

1988/1989 учебный год

Гончарова Наталья Павловна– серебряная медаль

1987/1988 учебный год

Липка Наталья Юрьевна– серебряная медаль
Славин Петр Витальевич– серебряная медаль
Шепетина Александра Владимировна– серебряная медаль
Дьяченко Елена Александровна-серебряная медаль

1986/1987 учебный год

Герасимов Андрей Юрьевич– золотая медаль
Чурсина Наталья Евгеньевна– золотая медаль
Гершман Геннадий Александрович– серебряная медаль
Пархоменко Кирилл Юрьевич– серебряная медаль
Катеринченко Наталья Петровна– серебряная медаль
Митила Виктория Леонидовна– серебряная медаль
Кушнир Анна Гарьевна– серебряная медаль
Степановский Алексей Юрьевич– серебряная медаль
Ясинова Юлия Исааковна– серебряная медаль

1985/1986 учебный год

Болотина Марина Михайловна– золотая медаль
Есаулов Андрей Александрович– золотая медаль
Сорокина Жанна Николаевна– золотая медаль
Щербаков Андрей Германович– золотая медаль

1984/1985 учебный год

Горбатенко Ирина Владимировна – золотая медаль
Рыбалка Андрей Витальевич– золотая медаль
Григорьоева Ольга Александровна– золотая медаль
Пинякова Валентина Семеновна – серебряная медаль
Костюченко Елена Владимировна– серебряная медаль
Петякова Валентина семеновна– серебряная медаль

Кiлькiсть переглядiв: 206

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.