Доброго дня шановні гості!!!

Ми раді вітати Вас у нашому музеї. Він є священним місцем нашого ліцею, бо в ньому наша історія, наше минуле,життя впродовж десятків років.

Ідея створити музей зявилася в учнів та випускників у 2009 році, коли ми готувалися відзначити 50-річний ювілей закладу.

Є в нашому музеї й сучасні експозиції.

/Files/images/tGRjKhI4JVA.jpg

Завітавши до нашого музею, Ви матимете змогу пригадати свої шкільні роки, ще раз повернутися в дитинство. Допоможе Вам у цьому експозиція музею. В ній представлено фото вчителів, які працювали в школі, їхні спогади, речі випускників різних років.

У музеї відкрито меморіальні дошки, які присвячені пам'яті колишніх директорів школи, яких вже немає серед нас:

Соколова Зоя Михайлівна

Каськов Дмитро Петрович.