/Files/images/_MG_5873.jpg
У ліцеї почали створювати музей "Історії педагогіки".
16 жовтня, в день святкування 50-річчя закладу, було відкрито першу експозицію "Історія школи № 4", яка присвячена історії розвитку навчального закладу.

/Files/images/_MG_5876.jpg

Завітавши до нашого музею, Ви матимете змогу пригадати свої шкільні роки, ще раз повернутися в дитинство. Допоможе Вам у цьому експозиція музею. В ній представлено фото вчителів, які працювали в школі, їхні спогади, речі випускників різних років.
Найбільшою популярністю користуються:

/Files/images/поруч чести текст.jpg

- "Поручительство чести", яке видавалося кращим випускникам школи. Слова "Педагогический коллектив и комсомольская организация школы честью своей ручаются, что ты никогда и нигде не запятнаешь высокого звания Человека и комсомольца" нікого не можуть залишити спокійними;

/Files/images/_MG_5877.jpg

- шкільна форма, власницею якої, до речі, є Дякова І.А., заступник директора з навчально-виховної роботи;
- зошити з "промокашками"; шкільна радіостанція випуску 60-х років.
У музеї відкрито меморіальні дошки, які присвячені пам'яті колишніх директорів школи, яких вже немає серед нас:
Соколова Зоя Михайлівна
Каськов Дмитро Петрович.
У плані створення музею відкриття експозицій:
- Педагоги в роки Великої Вітчизняної війни.
- Харків - педагогічний.
- Педагогіка в персоналіях.
- Психологія в персоналіях.
- Розвиток Харківської школи психології.
Ми буемо вдячні кожному, хто допоможе поповнити експозиції музею.

Коментарi