Історія школи

У ліцеї створюється музей "Історії педагогіки". 16 жовтня, в день святкування 50-річчя закладу, було відкрито першу експозицію "Історія школи № 4", яка присвячена історії розвитку навчального закладу. Завітавши до нашого музею, Ви матимете змогу пригадати свої шкільні роки, ще раз повернутися в дитинство. Допоможе Вам у цьому експозиція музею. В ній представлено фото вчителів, які працювали в школі, їхні спогади, речі випускників різних років. Найбільшою популярністю користуються: "Поручительство чести", яке видавалося кращим випускникам школи. Слова "Педагогический коллектив и комсомольская организация школы честью своей ручаются, что ты никогда и нигде не запятнаешь высокого звания Человека и комсомольца" нікого не можуть залишити спокійними; - шкільна форма, власницею якої є Д`якова І.А., зошити з "промокашками"; шкільна радіостанція випуску 60-х років. У музеї відкрито меморіальні дошки, які присвячені пам'яті колишніх директорів школи, яких вже немає серед нас: Соколова Зоя Михайлівна Каськов Дмитро Петрович. У плані створення музею відкриття експозицій: - Педагоги в роки Великої Вітчизняної війни. - Харків - педагогічний. - Педагогіка в персоналіях. - Психологія в персоналіях. - Розвиток Харківської школи психології. Ми будемо вдячні кожному, хто допоможе поповнити експозиції музею.